قوانین و مقررات

اکسچنج ساناکش یک سرویس آنلاین خرید و فروش 24 ساعته ارزهای دیجیتال است، که با هدف سهولت در خرید و فروش سریع و تبدیل تومان و تتر به سایر ارزهای دیجیتال (موجود درسایت) و بالعکس می باشد که برای شما کاربران عزیز، در دسترس قرار گرفته است. ما رابطی هستیم بین شما و کارگزارهای بزرگ و معتبر دنیا بدون محدودیت­های تحریم

کلیه فعالیت­ های این مجموعه در حوزه رمزارزهای دیجیتال (کریپتو کارنسی) می باشد و هیچگونه ارتباطی با دلار، یورو و سایر ارزهای فیزیکی (اسکناس) ندارد.

استفاده شما از این سرویس مشروط به تأیید و رعایت موافقت نامه حقوقی ذیل همراه با سیاست حفظ حریم خصوصی ساناکش خواهد بود، لطفاً توافق نامه را قبل از پذیرش به دقت مطالعه نمایید.

قبل از اینکه بتوانید یک حساب کاربری ثبت کنید، می بایست شرایط، خدمات و خط مشی ما را بپذیرید. با پذیرش این توافق نامه، شما به صراحت تصدیق می کنید که در حال وارد شدن و قبول یک قرارداد قانونی با ساناکش هستید، بنابراین قبول کرده­ اید و توافق کرده ­اید که از این قرارداد پیروی می کنید.

برای تغییر این شرایط، درصورتیکه به طور قابل ملاحظه ­ای بر حقوق و تعهدات شما تاثیر گذار باشند، ما تلاش خواهیم کرد تغییرات را به شما اطلاع دهیم. شما می­توانید درهر زمانی که بخواهید، با اتمام و حذف حساب کاربری خود در ساناکش، این قرارداد را پایان دهید .

برای ورود و استفاده از خدمات ما باید حداقل 18سال داشته باشید.

شما تنها می توانید از حساب کاربری خودتان استفاده کنید و فقط مجاز به تشکیل یک حساب کاربری هستید.

شما فقط می توانید به نفع خودتان عمل کنید و نباید از حساب کاربری خود برای واسطه گری یا امور کارگزاری شخص یا نهاد دیگری استفاده کنید.

شما مجاز به فروش، قرض دادن، به اشتراک گذاری یا در اختیار گذاشتن حساب کاربری خود یا اطلاعات دسترسی آن به شخص دیگری نیستید.

 کاربرانی که در حوزه ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند باید قبل از هر معامله ای با ریسک های این بازار آشنایی کامل داشته باشند و مطالعات لازم برای خریدو فروش و سرمایه گذاری انجام دهند بنابراین مجموعه ساناکش هیچگونه مسئولیتی در قبال سرمایه شما ندارد و نخواهد داشت.

حتما برای استفاده از سایت، در مرورگر خود از درستی آدرس ما  www.sanacash.net  اطمینان حاصل نمایید.

شما مسئول حفظ امنیت و کنترل تمامی موارد اعم از رمز عبور، نام کاربری، تایید ایمیل شخصی و یا هر کد یا اعتبار دیگری هستید که برای دسترسی به سرویس ها به شما داده خواهد شد.

استفاده از خدمات ساناکش، منوط به احراز هویت کاربر در مجموعه ما می باشد.

محدودیت، تعلیق و یا بستن حساب کاربری شما

تعلیق حساب (بلوکه ، ممنوعیت): منجر به از دست دادن موقت دسترسی به بخش های خدماتی است که ما ارائه می دهیم.

بستن حساب (ممنوعیت دائمی): منجر به ازدست دادن دائمی دسترسی به کلیه خدمات ما شده و این توافق نامه را پایان می دهد.

ما در شرایط زیر حق محدود کردن، تعلیق یا بستن حساب کاربری شما را داریم:

دلیلی بر این داشته باشیم که شرایط و ضوابط توافق نامه را نقض کرده اید.

مشکوک به استفاده از خدمات ما برای فعالیت های پولشویی، تامین مالی تروریسم، جعل، سایت های شرط بندی یا جرایم مالی دیگر باشید.

مشکوک به ثبت اطلاعات هویتی یا معاملات نادرست، گمراه کننده یا فریبنده باشید.

اگر از خدمات ما به نحوی استفاده کنید که باعث آسیب یا توقف آن­ها شود یا منجر به اختلال در عملکرد سیستم ما شود یا سعی در از بین بردن و یا نابودی هر مکانیزم امنیتی ما داشته باشید و ساناکش بر این باور باشد، که منطقاً لازم است برای محافظت از سیستم، خدمات، اموال و برند ساناکش دسترسی شما را ببندد .

 درصورتی که هرگونه دسترسی غیر مجاز به حساب های کاربری یا اجزای خدماتی ما داشته باشید.

ما معمولا هرگونه محدودیت، تعلیق یا لغو حساب شما را اطلاع می دهیم

توجه داشته باشید که تصمیم ها برای محدود کردن، تعلیق و یا لغو حساب شما ممکن است بر اساس ضوابط محرمانه، مدیریت بحران و پروتکل های امنیتی باشد و ما هیچ مسئولیتی برای افشای جزئیات روش های امنیتی خود نداریم.

مهم : لازم بذکر است که تعلیق، محدودیت و بستن حساب، باعث از بین رفتن موجودی حساب کاربری شما نزد ساناکش نخواهد شد .

حق الزحمه ها و قیمت گذاری

سیاست قیمت گذاری ارزهای دیجیتال برای ما کاملا محفوظ می­باشد و ما این امکان را به شما می­دهیم تا با اطلاع کامل از قیمت های ما، اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتال کنید. ضمناً در نظر داشته باشید که تراکنش های انجام شده، غیر قابل تغییر و بازگشت می باشند و با پذیرش این شرایط، شما تایید می کنید که قوانین و مقررات را بررسی نموده، از آن­ها مطلع و تمامی آن ها را رعایت می کنید.

حق الزحمه ای که در سایت در قبال مبادلات و معاملات مارجین از شما دریافت می گردد در ازای ارائه خدمات ذیل می باشد :

تامین اعتبار

تامین امنیت

تبادلات ارزهای دیجیتال به تتر و تومان

خدماتی که به شما ارائه می شود در ازای حق الزحمه ­های تعیین شده درهر معامله یا هرتراکنش، براساس اصول قیمت گذاری و سیاست های مجموعه ساناکش تعیین شده است که در هر مبادله به شما نمایش داده خواهد شد.

ساعت کاری

خرید و فروش در سایت ساناکش 24 ساعت شبانه روز فعال می باشد، واریز و برداشت در سایت ساناکش فقط در زمان کاری اداری ما انجام می پذیرد که در کانال تلگرامی ما به شما اطلاع داده خواهد شد، هرگونه تغییر در ساعت کاری و روزهای تعطیل را در کانال تلگرام به شما اطلاع خواهیم داد.

واریز و برداشت ارزهای دیجیتال و تومان، مبادلات و معاملات مارجین همگی در قسمت راهنمای سایت به شما اطلاع داده شده است لطفا تمامی موارد را به دقت مطالعه کنید.

ممکن است بعد از ثبت سفارشات شما ( Limit- Stop Limit) و یا مارکت ( Market) ، اختلالات نا خواسته ای اعم از قطع ارتباط با سرور، قطع اینترنت و بوجود بیاید. بدیهی ست در این موارد ساناکش هیچگونه مسئولیتی ندارد و نخواهد داشت.

چنانچه شخص ثالث به نیابت از شما اقدام به واریز وجه به حساب های معرفی شده از طرف ما نماید، درصورتی­که شخص واریز کننده، تعهدات و فرم های احراز هویت ما را تکمیل نموده و درخواست نماید که مبلغ واریزی برای شارژ حساب شما است، اکانت شما شارژ خواهد شد در غیر این صورت مبلغ، به حساب واریز کننده عودت خواهد شد .

سایر حقوق مالکیت

شما مطلع هستید و تصدیق می کنید که تمامی حقوق کپی برداری، علائم تجاری و سایر حقوق مالکیت مادی یا معنوی مربوط به این سایت منحصراً متعلق به ساناکش است. ما به شما یک مجوز استفاده از خدمات، جهت خرید و فروش و تبدیل ارزهای دیجیتال به تومان، تتر و بالعکس، غیر قابل انتقال و محدود را تحت شرایط این توافقن­امه برای دسترسی و استفاده از سایت و خدمات آن که مرتبط با محتوا و اطلاعات آن است اعطا نموده ایم.

در محدوده اختیارات قانونی، ما مسئولیتی در قبال موارد زیر نداریم:

هرگونه زیان اقتصادی (از دست دادن درآمد، سرمایه، کسب و کار و پیش بینی بازار)

هرگونه خسارت خاص مستقیم یا غیر مستقیم.

علامت های اختصاری

علامت های اختصاری که برای کار کردن با پروفایل خود باید با آن آشنا باشید.

انتقال = Transfer

گرفتن اعتبار (قرض) = Borrow

بازپرداخت اعتبار = Repay

مبادله = Trade

موجودی کل = Balance

بدهی = Debit

موجودی - (اعتبار گرفته شده + حق الزحمه) = Equity

تایید = Confirm

تومان = Toman

خرید = Buy

فروش = Sell

بازار = Market

کیف پول اصلی = Spot Wallet

کیف پول اعتباری = Margin Wallet

واریز = Deposit

برداشت = Withdraw

تاریخچه مبادلات = History

مجموعه دارایی و تریدهای انجام شده = Portfolio

ارزش موجودی = Value Balance

تاریخ و زمان = Date & Time

موجودی در دسترس = Available Balance

موجودی کل = Total Balance

حق الزحمه = Interest

حداکثر = Max

مقدار = Amount

مجموع مبادلات انجام شده = Portfolio Trade

مجموع دارایی سرمایه گذاری شده = Portfolio Investment

واحد پول دولتی = Fiat

درگاه پرداخت = Payment Gateway

موارد کلی

توضیحات شفاهی یا اطلاعات ارائه شده ی شفاهی که توسط کارمندان ما به شما منتقل می شود هیچ یک از مفاد این توافق نامه را تغییر نخواهد داد.

شما تایید می کنید که با مطالعه کامل نسبت به نوسانات ارزهای دیجیتال وارد این بازار شده اید و هر گونه خسارت ناشی از دست دادن سرمایه در این بازار برعهده خودتان می باشد.